اولین جشنواره مدرسه ای در لارستان برگزار شد

  • دوشنبه, ارديبهشت 09 1398

اولین جشنواره مدرسه ای در لارستان برگزار شد

 

در مراسمی با حضور مدیر آموزش و پرورش و معاونین ابتدایی و پشتیبانی، خانواده خیرین، اعضای انجمن اولیا و مربیان و دانش آموزان، اولین جشنواره مدرسه ای جهت تجلیل از خیر نیک اندیش در دبستان دخترانه آوازه لارستان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش لارستان در این مراسم مهدی اسماعیلی معاون مدیر کل آموزش و پرورش فارس از کادر آموزشگاه که در راستای برگزاری هر چه مطلوب تر جشنواره های مدرسه ای پیشگام بوده و برای نخستین مرتبه مراسم را در لارستان برگزار نموده اند، تقدیر کرد.

اسماعیلی تاکید کرد: آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند تشکیلات عظیم خود را پشتیبانی کند و بزرگترین حامیان ما خیرین هستند و به خصوص در امر مقدس مدرسه سازی، خیرین بزرگوار لارستان زبانزد استان و کشور هستند.

وی خطاب به دانش آموزان در مدارس خیرساز گفت: هم به خاطر داشتن فضای مناسب و هم به خاطر سپاس از خیرین مدرسه خود، باید تلاشتان در امر تعلیم و تربیت مضاعف باشد.

مدیر آموزش و پرورش لارستان همچنین حضور فرزندان دو خیر نیک اندیش مرحوم دلفروز و مرحوم آوازه را در این مراسم ارج نهاد و از فرزندانی که راه والدین خود را در امر مدرسه سازی استمرار بخشیده اند تقدیر بعمل آورد.

در ادامه پس از اجرای چند برنامه توسط دانش آموزان این آموزشگاه خیرساز، از آقایان دلفروز و آوازه به نمایندگی از خانواده های خیراندیش و 35 نفر از یاوران مدرسه با اهدای لوح تقدیر بعمل آمد.

در پایان مراسم نیز با حضور مسوولین از دو کلاس درس جدید که توسط خانواده مرحوم حاج فتح الله دلفروز با مشارکت سایر خیرین با هزینه ای بالغ بر ششصد میلیون ریال ساخته شده است بهره برداری شد.

خواندن 36 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.