کمک ۶۰۰ میلیارد ریالی خیرین مدرسه‌ساز استان فارس

  • سه شنبه, ارديبهشت 31 1398

مدیر کل نوسازی مدرس فارس:

کمک ۶۰۰ میلیارد ریالی خیرین مدرسه‌ساز استان فارس

مدیرکل نوسازی مدارس فارس ازمشارکت 600 میلیارد ریالی خیرین طی سه ماه گذشته در بیش از 15 جشنوار‌ه خیرین در شهرستانهای فارس خبر داد. 

سرفراز موصلی در گفت‌وگو با  خبر گزاری فارس ابراز داشت: بیست‌ و یکمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان فارس با حضور مسوولین کشوری و استانی و نیز بیش از هزار نفر از خیران مدرسه‌ساز در شیراز  در خرداد برگزار می‌شود.
موصلی خاطرنشان کرد: مجمع خیرین مدرسه‌ساز فارس از سال 1378 در شیراز تأسیس و تاکنون بیش از هزار و 500 طرح فضای آموزشی با 9 هزار و 500 کلاس درس احداث و تحویل آینده‌سازان شده است.
مدیرکل نوسازی مدارس فارس تصریح کرد: از ابتدا تأسیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز تاکنون باوجود تنگنا‌های مالی و اقتصادی به‌ویژه در سال‌های اخیر 20 جشنواره خیرین برگزار شده است.
 که در نخستین سال برگزاری جشنواره خیرین مدرسه‌ساز 15 میلیارد ریال و در بیستمین جشنواره 850 میلیارد
ریال از سوی نیکوکاران فرهنگ‌ دوست اختصاص ‌یافته است.
وی اضافه کرد: در 10 سال گذشته علاوه بر مرکز استان در 30 حوزه های آموزشی جشنواره خیرین مدرسه‌ساز باحضورزنانومردانخیربرگزار
 شده است..
مدیرکل نوسازی مدارس فارس با اشاره به اختصاص  اعتبار 80 میلیارد ریالی سازمان نوسازی مدارس برای مدارس آسیب‌دیده از سیل اخیر در استان افزود: ایمن‌سازی،  5 باب مدارس ناحیه 4 آموزش‌وپرورش شیراز با خسارت 20 تا 70 درصدی و نیز 85 آموزشگاه در ناحیه 3 و شهرستان‌های شمالی از اقدامات این  اداره کل بوده است.

 

خواندن 36 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.