استاندار فارس در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز فارس

  • شنبه, تیر 01 1398

 

 

استاندار فارس در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز فارس

 اگر به سعادت ملت خود می اندیشیم باید به سرمایه گذاری در حوزه آموزش و پرورش فکر کنیم.

 در  بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان فارس عنایت اله رحیمی استاندار فارس گفت: خیرین با فعالیت‌های خیرخواهانه خود و تامین فضاهای آموزشی مناسب، آینده جوانان کشور را رقم می زنند.

 

 وی اظهار داشت: اگر به سعادت ملت خود می اندیشیم باید به سرمایه گذاری در حوزه آموزش و پرورش که بخشی از آن تامین فضاهای آموزشی است فکر کنیم.

نماینده عالی فارس دولت در استان فارس با اشاره به اینکه برای ساختن کشوری توسعه یافته و ملتی پیشرفته در سطح دنیا نیازمند سرمایه گذاری های مستمر در حوزه آموزش و پرورش هستیم، گفت: اینگونه اقدامات خیرخواهانه، ثواب و پاداش عظیمی را در دنیا و آخرت نصیب خیرین خواهد کرد.

دکتر عایت اله رحیمی با اشاره به این که خیر بودن مستلزم ثروتمند بودن نیست، افزود: نیکوکاری به همت بالا و وسعت نظر افراد بستگی دارد؛ چنانکه افرادی با کمترین مکنت مالی بزرگترین کارها را انجام و با توان خود در این مرز و بوم تلاش می کنند.

استاندار فارس آموزش و پرورش را متشکل از فضای آموزشی، معلمان و فرهنگیان، تجهیزات آموزشی و دانش آموزان دانست و افزود: دانش آموزان در فضاهای خیرساز آموزش می بینند و تخصص های گوناگونی کسب می‌کنند و خیرین در خدمات این افراد به جامعه شریک خواهند بود.

نماینده عالی دولت در استان فارس تصریح کرد: مرگ پیوستگی اعمال را قطع می کند، مگر کارهای نیکی که استمرار داشته باشد و به صورت دائمی خیر آن به مردم و جامعه برسد که ساخت مدرسه و تربیت فرزندان صالح از این مقوله است.

 دکتر رحیمی ادامه داد: وقتی انسانها از دنیا می روند مردم می پرسند چقدر ثروت از او باقی مانده است اما فرشتگان می پرسند چه اعمالی را از خود به جا گذاشته است که با این حساب خیرین مدرسه ساز با اقدامات خود بهترین اعمال را پس از خود باقی می گذارند.

وی تاکید کرد: در شرایط امروز جامعه نیازمند مشارکت همه آحاد مردم برای پاسخگویی به نیازهای فرزندان و آینده سازان کشور هستیم.

 

خواندن 29 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.