سخنان آقای عبدالقادر فقیهی، رییس مجمع خیرین مدرسه ساز امارات متحده عربی

  • سه شنبه, تیر 11 1398

سخنان آقای عبدالقادر فقیهی، رییس مجمع خیرین مدرسه ساز امارات متحده عربی

 

در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز فارس، آقای عبدالقادر فقیهی، رییس مجمع خیرین مدرسه ساز امارات متحده عربی نیز طی سخنانی خاطرنشان کرد:

امروزه همگان بر این باورند که آموزش و پرورش، رکن اساسی و انسان ساز جوامع است و توسعه و پیشرفت هر جامعه، از مدرسه آغاز می شود و مدرسه، خاستگاه اصلی دانش و دانایی و ایجاد تحولات در جامعه است و بر این اساس، ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی مناسب که بتواند از هر حیث، جوابگوی نیازهای نسل امروز باشد و تعالی و پیشرفت آینده ی کشور را به دنبال داشته باشد، از مهمترین اولویت های نظام تعلیم و تربیت است.

رییس مجمع خیرین مدرسه ساز امارات متحده عربی ادامه داد: از سوی دیگر با توجه به شرایط موجود و محدودیت ها و مشکلاتی که آموزش و پرورش جهت ساخت و تامین فضاهای آموزشی با آن مواجه  است، جهت فراهم ساختن زیرساخت های لازم، نیاز به یاری و همکاری دیگر آحاد جامعه دارد که در این میان، خیرین مدرسه ساز، به عنوان افرادی دلسوز و مسوولیت پذیر، به یاری آموزش و پرورش شتافته تا با ایفای نقش در این عرصه ی مهم و تاثیرگذار متولیان امر آموزش آینده سازان کشور باشند.

وی افزود: خوشبختانه با حضور ارزشمند خیرین مدرسه ساز در این عرصه، به ویژه در سال های اخیر به حمدالله، فارس پیوسته جز استان های پیشگام در این زمینه بوده است.

فقیهی بیان داشت: هم اینک علاوه بر خیرین مدرسه ساز داخل کشور که بالغ بر 600 هزار نفر می باشند،  بیش از 1000 خیر مدرسه ساز در خارج از کشور داریم که آنها نیز به سهم خود، فعالیت های ارزشمندی را انجام داده اند که بنده به نوبه ی خود، از تلاش های خالصانه ی تمامی این خیرین نیکوکار قدردانی می کنم.

این خیر مدرسه ساز در انتهای سخنان خود نیز اظهار داشت: از خیرین نیکاندیش استدعا دارم که با همت عالی خویش، همچنان به حمایت های خداپسندانه ی خود ادامه دهند و در تحقق شعار جشنواره ی امسال که با رویکرد « افزایش ایمنی مدارس، با مشارکت خیراین مدرسه ساز» برگزار گردیده، مساعدت و مشارکت نمایند تا انشاءا... شاهد بهبود کمی و کیفی آموزشگاه های استان و در نتیجه بهبود کیفی نظام آموزشی باشیم.

خواندن 13 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.