شنبه, آذر 10 1397

درگذشت خیر مدرسه ساز شیرازی با سه باب آموزشگاه احداثی

زنده یاد حاج مرتضی توحیدیان که سه باب آموزشگاه با 45 کلاس درس را در شیراز احداث کرده بود ، بامداد جمعه نهم آذرماه درگذشت.

دوشنبه, مهر 30 1397

 

درگذشت خیر مدرسه ساز حاج سید مجید قطمیری

حاج سید مجید قطمیری عضو هیئت مدیره اسبق و از بنیانگذاران مجمع خیرین مدرسه ساز استان فارس بودند. ایشان به همراه برادر بزرگوارشان ، مرحوم سید محمد قطمیری، در سال 1373 یک باب مدرسه 12 کلاسه را در ناحیه شیراز احداث نمودند.

روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

 

سه شنبه, اسفند 01 1396

گرامی د اشت خیر مدرسه ساز  زنده یاد حاج منو چهر معارف

مراسم گرامی داشت خیر مدرسه ساز زنده یاد حاج منوچهر معارف بانی خیر ۷ باب آموزشگاه با ظرفیت ۱۰۰ کلاس درس در شیراز

پنج شنبه, مهر 06 1396

در حوزه آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز

کلنگ زنی مدرسه در مراسم ترحیم خیر مدرسه ساز روستای کوشک بیدک

همزمان با برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت خیر مدرسه ساز زنده یاد محمد قورخانیان که در هشت سال قبل یکباب آموزشگاه 6 کلاسه را در روستای کوشک بیدک احداث کرده بود ، کلنگ ساخت یکباب مدرسه دیگر توسط همسر آن مرحوم بر زمین زده شد.

دوشنبه, شهریور 06 1396

چهره اي آكنده از خير و نور

خير فرهنگ دوست زنده ياد بانو فخرالسادات توسل

مسوول ستاد بانوان خير مدرسه ساز استان فارس

 

عظمت و قدرت و صلابت كار خير توام با نورانيت و معصوميت را مي توان از چهره ي بانوي كه تمام عمرش را جز به نيكي گذرانده بود،  به وضوح ديد، خانم فخرالسادات توسل متولد 1323 در شيراز است.   

دوشنبه, شهریور 06 1396

به راستی کار خیر و نیک انجام دادند ، لطف حق می خواهد و عزم شخصی ، اراده فرد هست که در پرتو توفیق الهی باعث خرسندی و رضایت مندی مردم می شود و سبب رفاه و آسایش انسان ها را رقم می زند . 

دوشنبه, شهریور 06 1396

زنده ياد سيد ابوالحسن فال اسيري رييس سابق مجمع خيرين مدرسه ساز فارس

 

سید ابوالحسن فال اسیری متولد 20 تیر ماه 1316 منطقه جنوب فارس از پدری روحانی بنام سید حسام الدین فال اسیری که مقبره عظیم ایشان در شهرستان نی ریز مورد احترام خاص و عام است به دنیا آمد

چهارشنبه, شهریور 01 1396

زندگینامه بانوی خیر زنده یاد فخر السادات توسل بقلم خودش

اینجانبه فخر السادات توسل در سال 1323 در شیراز متولد شدم . دوران تحصیل را در تهران گذراندم و پس از دیپلم وارد رشته آموزگاری شدم و پس از آن دوران دانشسرا را طی نموده و بعنوان دبیر دینی در مدارس راهنمایی مشغول به کار شدم. دارای سه فرزند دختر هستم .