پنج شنبه, تیر 13 1398

آخرین جشنواره خیرین مدرسه ساز فارس در نیریز برگزار شد

با حضور مدیر کل نوسازی مدارس فارس، نماینده مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسوولین و خیرین آخرین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان های فارس در نیریز برگزار و از خیرین نیک اندیش این شهرستان تقدیر شد.

شنبه, خرداد 11 1398

برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز استهبان

باحضور مدیرکل نوسازی مدارس فارس،مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز فارس، امام جمعه و جمعی از مسوولین و نیکوکاران جشنواره خیرین مدرسه ساز استهبان برگزار و عملیات اجرایی یک باب آموزشگاه نیز آغاز شد.

سه شنبه, خرداد 07 1398

برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز جهرم

باحضور مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز فارس، فرماندار و جمعی از مسوولین و نیک اندیشان جهرم جشنواره خیرین مدرسه ساز این شهرستان برگزار شد.

سه شنبه, خرداد 07 1398

دهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز داراب

به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس فارس این مراسم با حضور خیرین نیک اندیش و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار گردید.

چهارشنبه, خرداد 01 1398

مدیر کل نوسازی مدارس در جشنواره خیرین مدرسه ساز کوار:

ارزش های دنیوی را باید به ارزش های اخروی مبدل کرد .

هشتمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کوار برگزار و طی آن از نیک اندیشان این شهرستان که طی یک سال اخیر در ساخت 17 پروژه آموزشی مشارکت داشتند تقدیر شد.

شنبه, ارديبهشت 28 1398

 برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز سروستان

باحضور مدیرکل نوسازی مدارس فارس، فرماندار و جمعی از مسوولین و خیرین محلی، جشنواره خیرین مدرسه ساز سروستان برگزار و طی آن از نیک اندیشان این شهرستان تجلیل شد.

شنبه, ارديبهشت 28 1398

باحضور مدیرکل نوسازی مدارس فارس

 جشنواره خیرین مدرسه ساز بیرم برگزار شد.

باحضور مدیر کل نوسازی مدارس فارس، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسوولین و خیرین محلی جشنواره خیرین مدرسه ساز بخش بیرم لارستان برگزار شد.

شنبه, ارديبهشت 28 1398

مدیرکل نوسازی مدارس فارس:

باید تمام ظرفیت های نظام اسلامی در خدمت آینده سازان باشند.

باید تمام ظرفیت های نظام اسلامی اعم از دولت، ملت و خیرین در خدمت دانش آموزان که آینده سازان کشور هستند باشند و از این جهت ما دست نیکوکاران را که برای اعتلای فرزندان تلاش می کنند می فشاریم.

چهارشنبه, ارديبهشت 11 1398

برگزاری هفتمین جشنواره خیرین مدرسه ساز ارسنجان

باحضور فرماندار، مسوولین محلی و جمعی از خیرین مدرسه ساز هفتمین جشنواره خیرین مدرسه ساز برگزار و طی آن از نیکوکاران این شهرستان تقدیر شد.

چهارشنبه, ارديبهشت 11 1398

سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز فورگ برگزار شد

 

با حضور معاون نوسازی مدارس فارس، فرماندار، بخشدار و جمعی از مسوولین محلی دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز فورگ داراب برگزار و طی آن از خیرین این جشنواره تقدیر بعمل آمد.

صفحه1 از4