جشنواره خیرین مدرسه ساز بیرم

  • شنبه, ارديبهشت 28 1398

باحضور مدیرکل نوسازی مدارس فارس

 جشنواره خیرین مدرسه ساز بیرم برگزار شد.

باحضور مدیر کل نوسازی مدارس فارس، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسوولین و خیرین محلی جشنواره خیرین مدرسه ساز بخش بیرم لارستان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی نسازی مدارس فارس در این جشنواره موصلی مدیرکل نوسازی مدارس فارس با تقدیر از خیرین مدرسه ساز گفت: همزمان با هفته معلم بازسازی آموزشگاه سلحشور   آغاز خواهد شد و بازسازی مدرسه شهید چمران و تامین تجهیزات برخی از فضاهای آموزشی در آینده اقدام خواهد شد.

در ادامه جعفرپور نماینده مردم شهرستان های لار و گراش با اشاره به ضرورت همدلی و اتحاد در بین مسوولین، خیرین را عامل توسعه فرهنگی شهرستان دانست و افزود: طرح های عمرانی و آموزشی این شهرستان تا حصول نتیجه پی گیری خواهد شد و امیدواریم با تامین منابع مالی کافی در این راستا مدارس بهینه ای برای آینده سازان احداث شود.

در این جشنواره همچنین حسنی فرماندار لارستان ماموریت آموزش و پرورش را انسان سازی و تربیت فرزندان جامعه برای ساختن کشوری سالم دانست و افزود: نیروی انسانی فرهیخته بسیار مهم تر و تعیین کننده تر از امکانات فیزیکی است.

به گفته ملک پور رییس آموزش و پرورش بیرم، در این بخش بالغ بر 250 خیر مدرسه ساز و مدرسه یار وجود دارد که در این جشنواره از آنها تجلیل گردید.

 

خواندن 29 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.