شما اینجا هستید

اخبار » افتتاحیه مجتمع آموزشی خیرساز امید و اندیشه در ناحیه یک شیراز

به گزارش مجمع خیرین مدرسه ساز استان فارس، فاز یک مجتمع آموزشی امید و اندیشه افتتاح شد.

در مراسمی که با حضور دکتر میرباقری عضو هیات مدیره جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان، جناب عسگری مدیر کل آموزش و پرورش استان، موصلی مدیر کل نوسازی مدارس استان به همراه معاونین، اعضای هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان، رزاق منش رییس آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز و سایر مسئولین در شهرک فرهنگیان شیراز برگزار گردید، فاز یک مجتمع آموزشی امید و اندیشه در شهرک فرهنگیان آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز افتتاح شد.

در این مراسم دکتر میرباقری رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان فارس ضمن قدردانی از زحمات تمامی مسئولین، از خیرین این پروژه جناب آقای تراث مظلوم از لبنان و آقای محمد علی فرد سرهنگی قدردانی نموده و وجود انسان های خیر را نعمت بزرگی در جهت رشد و تعالی میهن اسلامی بیان داشتند.

سپس رزاق منش رییس آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز ضمن تشکر و قدر دانی از خیرین محترم و مسئولین ذی ربط در ساخت این فضای آموزشی، از کمبود سرانه فضای آموزشی در ناحیه یک شیراز سخن گفت و ایجاد هرچه بیشتر اینچنین فضاهای آموزشی را در سطح این ناحیه خواستار شد.

در ادامه موصلی مدیر کل نوسازی مدارس استان ضمن گرامیداشت مقام خیرین توجه به مشارکت در ساخت مدارس را امری مهم برشمردند و لزوم حضور خیرین در ساخت مدارس را الگویی برای آینده دانش آموزان جهت تربیت نسلی نیکوکار و هم نوع دوست عنوان کردند.

در پایان عسگری مدیر کل آموزش و پرورش استان، ضمن تشکراز خیرین بانی این فضای آموزشی از پیمانکاران و مهندسین اداره کل نوسازی مدارس جهت ساخت فضای آموزشی مناسب و باکیفیت تشکر نمودند.

بدون دیدگاه

مجمع خیرین مدرسه ساز استان فارس | farsmkm.ir